Łazy noclegi

dodaj obiekt

Ośrodek Wczasów Rodzinnych
Universal
Kontakt:
Leśna 1
Łazy
tel.: 94 318 29 15
tel.: 607 343 555
Zobacz lokalizację na mapie
www.universal-lazy.pl
Odległość od morza: 50m
UNIVERSAL w nadmorskiej miejscowości Łazy, w gminie Mielno to Ośrodek Wczasów Rodzinnych położony blisko morza, tylko 50 m od szerokiej piaszczystej plaży. Dysponujemy własną utwardzoną i oświetloną alejką przez wydmy dostępną tylko dla gości naszego Ośrodka.

Oferujemy wczasy nad Bałtykiem, zwłaszcza wczasy rodzinne z dziećmi. Universal to dwa budynki o standardzie hotelowym oraz domki w 4 kompleksach szeregowych. Nasi goście mają do dyspozycji bogate zaplecze rekreacyjne i gastronomiczne. Stołówka mieści 250 osób i serwuje pełne wyżywienie - 3 posiłki dziennie. Kawiarnia z pięknym słonecznym tarasem zaprasza już od rana na wykwintne śniadania a od południa na dania z karty oraz najlepsze wina i wyszukne koktaile !!! (nie tylko alkoholowe).

W naszym ośrodku spędzisz udane wczasy rodzinne nad polskim morzem.

OFERTA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

Dla najmłodszych mamy piaskownice, place zabaw, sale animacji dla trochę starszych stoły do ping-ponga, kawiarenkę internetową bilard, flipery oraz wiele innych atrakcji. Specjalne posiłki dla dzieci - istnieje możliwość wykupienia małej porcji wyżywienia a także zamówienia odpowiedniej diety.
Wyślij zapytanie:
Imię i nazwisko: *
Twój email: *
Telefon: *
Zapytanie: *


* - Wymagane jest wypenienie pól zaznaczonych gwiazdką